AUDYT ZARZĄDZANIA FLOTĄ SAMOCHODOWĄ

Wykonywane przez EnjoyDriving audyty zarządzania flotą pomogą wykryć luki i niesprawności, pojawiające się w trakcie całego procesu kierowania kierowcami i grupą pojazdów. Po wykonaniu audytu sporządzimy precyzyjny raport, w którym określimy pola do rozwoju działania floty samochodowej oraz wskażemy miejsca nie działające w pełni efektywnie. Idealnym uzupełnieniem dla przeprowadzonego audytu są szkolenia dla fleet managerów, podczas których menedżerowie poznają możliwości wdrożenia zaproponowanych usprawnień wskazanych w raporcie.

Skuteczne zarządzanie flotą - audyt EnjoyDriving

Audyt nie jest wykonywany w celu wyszukiwania błędów fleet managera. Przeciwnie, wnioski wynikające z przeprowadzonego badania wspierającego pracę menadżera i pozwalają mu skuteczniej zarządzać flotą. Zakres obowiązków osób odpowiedzialnych za kierowanie grupą pojazdów firmowych jest na tyle szeroki, że często tacy pracownicy nie mają możliwości i czasu, by odkryć luki w systemie zarządzania flotą samochodową. Wtedy  z pomocą może przyjść audytor, który wnosi do firmy „świeże spojrzenie” doświadczonych ekspertów. Czasem nawet niewielkie uchybienie może na przestrzeni miesięcy doprowadzić do znaczącego wzrostu kosztów i spadku efektywności.

enjoy driving

Przenieś zarządzanie flotą na wyższy poziom!

Podczas audytu floty samochodowej analizujemy zagrożenia wynikające z wykorzystywania samochodów w przedsiębiorstwach. Określenie ryzyka związanego z działalnością floty ułatwi wybór najlepszego programu usprawnień, który w pełni odpowie na potrzeby Waszego przedsiębiorstwa. Po audycie pomagamy we wdrożeniu zaproponowanych procedur, a także sprawdzamy ich działanie.

Audyt floty oraz szkolenia kierowcy

Raport z audytu i wdrożenie nowych procedur, to jedne z wielu oferowanych przez nas usług. Proponujemy również szkolenia dla kierowców, dzięki którym pracownicy nauczą się bezpiecznej, ekologicznej jazdy, na czym w dłuższym okresie zyska cała Wasza firma. Wspieramy także dokonywanie zakupu samochodów służbowych, obsługę posiadanych pojazdów i dostarczamy narzędzia oraz rozwiązania przydatne w pracy fleet managera.

Szczegółowych informacji udzielą nasi specjaliści w zakresie audytu floty. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, a wszelkie pytania prosimy kierować na e-mail: kontakt@enjoydriving.pl lub tel. 570 727 001.

Nasze działania prowadzimy niezależnie od miejsca Państwa działalności.