EVENTY MOTORYZACYJNE

Imprezy integracyjne EnjoyDriving są idealną możliwością zaproponowania motoryzacyjnych pasji w formie dynamicznej rozrywki dla Państwa Zespołu.

Szkolenia bezpiecznej jazdy to duża wartość dodana dla zespołu pracowników. Zwiększają czynne bezpieczeństwo ludzi i zmniejszą ilość wypadków z udziałem samochodów w firmie. Podczas szkoleń zapraszamy doświadczonych ratowników drogowych i zawodowych kierowców rajdowych. Dodatkiem każdej imprezy jest wysokiej jakości obsługa oraz catering. Nasze szkolenia to także rozrywka. Prowadzimy je w sposób bardzo dynamiczny i atrakcyjny. Szkolenie bezpiecznej jazdy może być imprezą integracyjną łączącą elementy nauki i rozrywki np. w formie rywalizacji profesjonalnymi rajdówkami.

Rajdowe imprezy integracyjne w formule Rally Emotions są tym co wszyscy kochamy najbardziej: prawdziwe zawody profesjonalnymi samochodami rajdowymi, z rywalizacją o puchar EnjoyDriving. To zabawa nie tylko dla profesjonalistów. Po krótkim treningu i przygotowaniu, wszystkie osoby będą się świetnie bawiły za kierownicą. Możemy zorganizować imprezę integracyjną w Gdańsku, w Polsce bądź na wybranym torze w Europie, zależnie od Waszych preferencji.

enjoy driving

CO MOŻEMY ZROBIĆ?

  • szkolenie bezpiecznej jazdy
  • imprezę integracyjną z doskonaleniem jazdy
  • atrakcje motoryzacyjne: przejazdy rajdówkami,przejazdy supersamochodami
  • szkolenia Performance Driving
  • wyjazdy i eventy na torach wyścigowych(Europa) i lodowych(Laponia)

ZORGANIZUJ Z NAMI EVENT I POCZUJ ZASTRZYK ADREALINY

OFERTA

DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół posiada uprawnienia instruktorów doskonalenia techniki jazdy wydanych przez wojewodę. Ponadto każdy instruktor związany jest czynnie z motosportem. Podczas szkoleń rajdowych zajęcia prowadzą wyłącznie licencjonowani kierowcy rajdowi.

ZAUFANIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Będąc w branży motoryzacyjnej, związanej z bezpieczeństwem i motosportem, podstawą naszych działań jest szacowanie ryzyka. Podczas imprez motoryzacyjnych i szkoleń ubezpieczamy imiennie każdego uczestnika od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w PZU. Ponadto nasza firma posiada ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności.

REFERENCJE

Przeprowadziliśmy już duże szkolenia i imprezy integracyjne dla m.in. takich firm jak: Det Norske Veritas, Dalkia, Intel, Gdańsk Transport Company, Multibank, LG Polska, Główny Inspektorat Pracy PIP, RWE Renewables Polska, Galeria Przymorze i wielu innych.

ZORGANIZUJ Z NAMI EVENT I POCZUJ ZASTRZYK ADRENALINY

samochod

Szkolenia i imprezy motoryzacyjne ustalane są w indywidualnych terminach. Wydarzenie możemy przeprowadzić zarówno na terenie klienta, jak i na jednym z obiektów, z którymi ściśle współpracujemy. Imprezę integracyjną możemy zorganizować w Gdyni, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Warszawie.
Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań

Zapytania

Jesteśmy przyjaźni środowisku, nie drukujemy, pracujemy w systemie elektronicznego obiegu dokumentów, dlatego korespondencję prosimy kierować na adres e-mail lub bezpośrednio przez system EBI24.pl