Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub szkoleniem, prosimy o kontakt:

e-mail: kontakt@enjoydriving.pl

tel.: 570 727 001

 


Pokaż EnjoyDriving – Szkoła Bezpiecznej Jazdy na większej mapie

 

Szkolenia i eventy motoryzacyjne organizujemy w miejscach wskazanych na mapie. Obiekt dobieramy w zależności od Państwa potrzeb. Więcej informacji o naszych obiektach i torach szkoleniowych, po kliknięciu na wskaźniki na Mapie powyżej.

W celu umówienia spotkania z naszym specjalistą, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

kontakt@enjoydriving.pl
tel. 570 727 001

EnjoyDriving Sp. z o.o.
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
NIP 527 277 55 80

Jesteśmy przyjaźni środowisku, nie drukujemy, pracujemy w systemie elektronicznego obiegu dokumentów, dlatego korespondencję prosimy kierować na e-mail lub bezpośrednio przez System EBI24.pl

 

kontakt, szkoła bezpiecznej jazdy – ważne informacje:

Posiadamy ochronę ubezpieczeniową w PZU S.A. w zakresie odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzoną działalnością. Podczas szkoleń ubezpieczamy uczestników od NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków), a w trakcie zajęć czuwają nad bezpieczeństwem, w zależności od potrzeb: wyspecjalizowana kadra instruktorów, ratownicy medyczni z lekarzem, straż pożarna.

Referencje i opinie

Kliknij i sprawdź nasze referencje:

Referencje, opinie, enjoydriving, referencje i opinie, szkoła bezpiecznej jazdy, akademia bezpiecznej jazdy, bezpieczna jazda, safe driving, defensive driving, jaka szkoła bezpiecznej jazdy, referencjeBądź z nami na bieżąco: