O NAS

Profesjonalnie przyczyniamy się do zwiększania bezpieczeństwa czynnego na drogach. EnjoyDriving zajmuje się kompleksową organizacją szkoleń bezpiecznej jazdy oraz realizacją imprez rajdowo-integracyjnych. Do każdego podchodzimy indywidualnie i słuchamy jego potrzeb, jednocześnie przekazując niezbędną wiedzę w zakresie bezpiecznej jazdy. Wypracowaliśmy program szkoleń w oparciu o najlepsze praktyki. W trakcie kursów stawiamy nacisk na ciekawe i bardzo ważne ćwiczenia praktyczne, wiedzę teoretyczną zaś przekazujemy w pigułce. Ważną częścią działalności są imprezy firmowe obejmujące szkolenie połączone z dużą dawką adrenaliny w samochodzie rajdowym.

radek

Radek Ciepliński

Zapalony kierowca rajdowy. Pokochał motorsport w wieku 11 lat. Od 2003 roku związany z rajdami. W Automobilklubie Morskim zdobywał pierwsze szlify rodzinną Skodą Favorit w imprezach typu KJS. Do 2008 kilkadziesiąt startów na prawym jak i lewym fotelu rajdówki jako zawodnik sopockiego Automobilklubu Orski. W 2008 r. ukończył studia na Wydziałach Mechanicznym, Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, a także w 2009 r. Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W 2011r. współtworzył zespół sportowy Multiprojekt ESEA Racing Team, z którym wystartował w wyścigach. Pozwoliło mu to zebrać cenne doświadczenie prowadzenia profesjonalnego samochodu sportowego. Jest inicjatorem projektu EnjoyDriving, gdzie propaguje bezpieczeństwo oraz prawidłową technikę jazdy na drodze i w warunkach sportowych. Pozytywnie nakręcony, lubi „zarażać” pasją do motorsportu. W EnjoyDriving zajmuje się koordynowaniem wyjazdów incentive na tory wyścigowe i zamarznięte jeziora w Laponii, a także szkoli z zaawansowanych technik jazdy kierowców z żyłką sportowca. Międzynarodowa licencja rajdowa stopnia R Licencja wyścigowa stopnia B,C

michał

Michał Gronert

Pasjonat techniki prowadzenia samochodu. Całe życie zdobywał wiedzę i kompetencje związane z techniką motoryzacyjną oraz techniką prowadzenia samochodu. Na Wydziale Mechanicznym Politechniki Gdańskiej zgłębił tajniki związane z wszelkimi aspektami fizyki, które działają na pojazdy samochodowe, poznał szczegóły budowy pojazdów samochodowych oraz ich systemów bezpieczeństwa. Równolegle, startując w motoryzacyjnych imprezach sportowych, doskonalił swoje umiejętności praktyczne techniki prowadzenia pojazdów samochodowych. Swoją ścieżkę rozwoju pokierował w stronę doskonalenia techniki jazdy. Przeszedł szereg szkoleń bezpiecznej i sportowej jazdy. W 2010 roku uzyskał uprawnienia instruktora nauki jazdy kategorii B oraz instruktora techniki jazdy kategorii B. Od tego czasu współpracuje z jednym z ośrodków doskonalenia techniki jazdy w charakterze instruktora. Jest jednym z inicjatorów Enjoy Driving. W projektach zawsze stawia kropkę nad „i”, doskonały analityk techniki jazdy, z sukcesami sprzedaje hasło „cieszyć motoryzacją”. Doradca kluczowych klientów, zajmuje się koordynowaniem szkoleń dla flot, audytor zarządzania ryzykiem kierowców w przedsiębiorstwach.

krzysiek

Krzysiek Kuliński

Swoją przygodę z samochodami zaczął już w dzieciństwie pomagając ojcu w garażu. Coś z tego zostało i pomimo pracy w zawodzie informatyka, jego drugą pracą-pasją jest mechanika pojazdów, a zwłaszcza modyfikacje silników.

W 1999r. połknął bakcyla motorsportu i od tamtego momentu czynnie uczestniczy w wydarzeniach rajdowych i wyścigowych na pomorzu. Od 2003r. posiada licencję sędziego sportów samochodowych klasy I, a na początku 2008r. uzyskał licencję kierowcy rajdowego R1 startując własnoręcznie przygotowaną Hondą Civic.

Do jazdy podchodzi od strony fizyki i sił działających na samochód. Na codzień podpatruje i analizuje styl jazdy czołowych kierowców Mistrzostw Polski w rajdach i wyścigach. Tajniki bezpiecznej, defensywnej jazdy przekazuje także zwykłym kierowcom w ramach projektu EnjoyDriving!

avatar

Dariusz Gronowski

Kwalifikowany ratownik medyczny z bardzo dużym doświadczeniem. Posiada uprawnienia pedagogiczne, w tym międzynarodowej organizacji morskiej IMO. Wicemistrz polski na II Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym oraz trzykrotny Mistrz Województwa Pomorskiego w konkursie na ratownika drogowego roku.

paweł

Paweł Bill

To wszechstronny specjalista od jazdy sportowej po szkolenia na największych gabarytach. Posiada uprawnienia wszystkich kategorii prawa jazdy. Od 2011 roku jest instruktorem techniki jazdy. Doświadczenie sportowego prowadzenia samochodu stale wzbogaca startując w rajdach samochodowych. Niezwykły mówca o niezwykłym charakterze, który także doskonale słucha uczestników szkoleń.

Na co dzień jest instruktorem wiodącym.

liszka

Darek Liszka

Pilot rajdowy, trener bezpiecznej, defensywnej jazdy i sportowej jazdy. Wielki fan klasycznej i sportowej motoryzacji. Podczas rozmów z Dariuszem o technice jazdy czas nabiera pędu bo są one bardzo interesujące.

W EnjoyDriving pełni rolę koordynatora szkoleń i sportowych eventów motoryzacyjnych.

purzycki

Maciej Purzycki

Instruktor EnjoyDriving o specjalizacji w jeździe defensywnej, szkoleniach techniki jazdy i rajdowych imprezach firmowych. Od 14 lat kierowca rajdowy z licencją RII/RN. Starty w licznych imprezach amatorskich, a także w randzie Pucharu Polski przynależąc do Automobilklubu Orski. W 2002 roku zdobył Puchar Prezydenta Sopotu. Ponadto jest Instruktorem Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.

armatowski

Darek Armatowski

Na swoim koncie ma wiele startów początkowo w imprezach amatorskich za kierownicą Fiata 126p, następnie w imprezach rangi Mistrzostw Polski. W 2011r. zdobył tytuł vice Mistrza Polski w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski. W EnjoyDriving odpowiedzialny jest za know-how odpowiedniego toru jazdy oraz fizykę pojazdu w zakręcie.